ŞİRKET PROFİLİ

Grubumuz, bünyesindeki üç şirket ve iki ortaklık ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

AYKAR MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TAAH. ve TİC. LTD. ŞTİ

1993 – 2014 arasında müşavirlik ve inşaat faaliyetleri yürüten AYKAR MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TAAH. ve TİC. LTD. ŞTİ, 2014 yılında gerçekleşen kurumsal yapılanma ile birlikte;

-2003 yılında başlamış olduğu “Yapı Malzeme Laboratuvar” hizmetlerini,

-2000 yılından 2013 yılına kadar “Teknik Yapı Denetim”, “Tezkan Yapı Denetim” ‘İkia Yapı Denetim’ firmaları çatısı altında sürdürdüğü mühendislik faaliyetlerini,

-Kentsel Dönüşüm mühendislik hizmetlerini,

-Proje hizmetleri, yapım işi kontrollük hizmetleri ile proje yönetim hizmetlerini de bünyesine katmıştır.

AYKAR TİCARİ YATIRIMLAR VE İNŞAAT LTD. ŞTİ

Grubumuzun 1993 yılından günümüze kadar devam etmekte olan inşaat faaliyetleri, proje geliştirme ve gayrimenkul yatırım işleri 2014 yılından itibaren kurumsal yapılanma gereği grubumuz inşaat şirketi olan “AYKAR TİCARİ YATIRIMLAR VE İNŞAAT LTD. ŞTİ” çatısı altında sürdürülmektedir.

Mesleki bilgi, deneyim, güçlü mali yapı ve referansları ile grubumuz proje geliştirme ve kentsel dönüşüm alanında önemli ve nitelikli projeler gerçekleştirmektedir.

ANF İNŞAAT VE TURİZM LTD. ŞTİ

Grubumuza, 2014 yılında iştirakimiz olarak katılan ANF İNŞAAT VE TURİZM LTD. ŞTİ, İş Makinaları alım satım kiralama ve inşaat faaliyetleri alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Mobil vinç ve Kule vinç satın alarak sektöre ve Şirketlerimize hizmet sunmaktadır. Ayrıca gayrimenkul geliştirme ve turizm alanında yatırım planlanmaktadır.

ANF SEFAKÖY PROJESİ ORTAKLIĞI

Grubumuzun faaliyet alanı olan gayrimenkul geliştirme ve kentsel dönüşüm faaliyetleri kapsamında, 115 Üniteden oluşan ASUDE YAŞAM SEFAKÖY Projesini gerçekleştirmek üzere NRN Yapı ve FOURHAND Yapı ile gerçekleştirilen ortaklık 2014 yılında kurmuş olup projenin tamamlanması ile birlikte sona erecektir.

AYKAR İNŞAAT-NRN YAPI HALKALI PROJESİ ORTAKLIĞI

Grubumuzun faaliyet alanı olan gayrimenkul geliştirme ve kentsel dönüşüm faaliyetleri kapsamında, 53 Üniteden oluşan ASUDE YAŞAM HALKALI Projesini gerçekleştirmek üzere NRN Yapı ile 2013 yılında kurulmuş olan ortaklık, projenin tamamlanması ile birlikte sona erecektir.